Соймівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Міжгірської селищної ради

Що ж таке дистанційне навчання?

Дистанційна освіта — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті. Дистанційна форма навчання передбачає наявність доступу до мережі Інтернет, а також технічного забезпечення (комп’ютера, планшет, смартфона тощо).Основна форма роботи — самостійна. Учням надаються:рекомендовані навчальні матеріали;типові завдання й вправи різного рівня;пробні та контрольні тести. Звичні для традиційної школи форми навчання переформатовуються й підлаштовуються для роботи з гаджетами: вірші здаються у форматі відеозапису, контрольні роботи стають тестами.Крім того, учні в разі необхідності отримують індивідуальну онлайн-консультацію вчителя-предметника.

До уваги учнів 1-9 класів!

Публікуємо завдання для дистанційного навчання на період карантину. Періодично завдання будуть оновлюватися, тому слідкуйте за публікаціями.

При організації дистанційного навчання використовуються:

- веб-сайт закладу;

- електронна пошта, соціальні мережі;

- програмне на навчально-методичне забезпечення, розміщене на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України wym-1584732626834;

- електронні підручники wym-1584732713585.