Соймівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Міжгірської селищної ради

Свято Миколая

Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай....
Напередодні свята, здобувачі освіти 4 класу організували та провели свято Миколая. Діти прославляли Святого Миколая у віршах і піснях. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
В кінці свята Казковий Миколай та його помічники янголи, подарували дітям солодкі подарунки.

На зображенні може бути: 13 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні